Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Producenci

Boostery i oleje Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 32 z 32 elementów
 • 65,90 zł

  Płynny pokarm Liquid Food to wysoko skoncentrowane dodatki do przynęt i zanęt, oparte na jednym składniku istotnym dla przemiany materii karpi. Ich celem jest przyspieszenia metabolizmu żerujących ryb, tak by maksymalnie zwiększyć szanse na pobranie przynęty z pokarmem. Power Fish został oparty na mieszance rozpuszczonych mączek oraz olejów rybnych.

  65,90 zł

  Więcej

 • 99,00 zł

  Płynny pokarm Liquid Food to wysoko skoncentrowane dodatki do przynęt i zanęt, oparte na jednym składniku istotnym dla przemiany materii karpi. Ich celem jest przyspieszenia metabolizmu żerujących ryb, tak by maksymalnie zwiększyć szanse na pobranie przynęty z pokarmem. Power mino to skoncentrowany zestaw aminokwasów zaspokajających zapotrzebowanie karpi...

  99,00 zł

  Więcej

 • 20,60 zł

  CSL Booster to płynny dodatek do kulek, pelletów i ziaren, oparty na CSL otrzymywanym ze sfermentowanej kukurydzy. Odpowiednio zbilansowany udział aminokwasów, atraktorów oraz aromatów powoduje że dopalone boosterem przynęty stają się jeszcze bardziej atrakcyjne dla ryb.

  20,60 zł

  Więcej

 • 65,90 zł

  Płynny pokarm Liquid Food to wysoko skoncentrowane dodatki do przynęt i zanęt, oparte na jednym składniku istotnym dla przemiany materii karpi. Ich celem jest przyspieszenia metabolizmu żerujących ryb, tak by maksymalnie zwiększyć szanse na pobranie przynęty z pokarmem. Power Krill został oparty na dokładnie dobranych ekstraktach z kryla atlantyckiego.

  65,90 zł

  Więcej

 • 65,20 zł

  Booster do uatrakcyjniania wszystkich przynęt karpiowych, kul, peletów, stick mixów, mieszanek bazowych, method mixów jak również do zalewania mieszanek zanętowych. Podstawą boostera jest naturalny ekstrakt z wątroby oraz opracowany przez TB&F kompleks Big One. Wabi, poprawia metabolizm i utrzymuje dłużej ryby w łowisku. Nie rozpuszcza PVA.

  65,20 zł

  Więcej

 • 20,50 zł

  Płynny dodatek do przynęt i zanęt powstały na bazie olejów z nasion oraz ryb i mączki z kryla atlantyckiego. Zawiera również łatwo rozpuszczalne stymulatory łaknienia oraz mocne atraktory wabiące. Znakomicie nadaje się do dopalania przynęt, mieszanek zanętowych czy spod i feeder miksów.

  20,50 zł

  Więcej

 • 22,40 zł

  Płynny dodatek do przynęt i zanęt powstały na bazie olejów z nasion oraz ryb i ekstraktów z tuńczyka. Zawiera również łatwo rozpuszczalne stymulatory łaknienia oraz mocne atraktory wabiące. Znakomicie nadaje się do dopalania przynęt, mieszanek zanętowych czy spod i feeder miksów.

  22,40 zł

  Więcej

 • 29,00 zł

  Gęsta, obfita w atraktory oraz substancje odżywcze, zalewa do dopalania kul proteinowych oraz mieszanek zanętowych. Powstała na bazie CSL otrzymywanym ze sfermentowanej kukurydzy. Nie rozpuszcza materiałów PVA.

  29,00 zł

  Więcej

Pokazuje 25 - 32 z 32 elementów