Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Producenci

Pojemniki / Wiaderka
Pojemniki na przynęty oraz zanętę

Pojemniki dla wędkarzy to szerokie spektrum produktów obejmujące zarówno miękkie jak i sztywne pojemniki, wykonane z różnych materiałów, w wielu rozmiarach i kształtach, i o różnym zastosowaniu. Najczęściej jednak są to pojemniki służące do przechowywania, mieszania i transportu wszelkiej maści zanęt i przynę...
Pojemniki na przynęty oraz zanętę

Pojemniki dla wędkarzy to szerokie spektrum produktów obejmujące zarówno miękkie jak i sztywne pojemniki, wykonane z różnych materiałów, w wielu rozmiarach i kształtach, i o różnym zastosowaniu. Najczęściej jednak są to pojemniki służące do przechowywania, mieszania i transportu wszelkiej maści zanęt i przynęt karpiowych. Ta szeroka grupa produktów obejmuje wiaderka zanętowe wykonane z sztywnych tworzyw sztucznych oraz z materiałów tekstylnych (np. nylon), małe słoiki i pudełka służące do przechowywania mniejszych lub zadipowanych przynęt, skrzynki i duże pudła na ekwipunek etc. Szczególnie dużą popularnością cieszą się miękkie wiaderka do przynęt, które po użyciu i umyciu można złożyć tak aby zabierały mało miejsca w transporcie, pomimo iż rozłożone mają często pojemność porównywalną z wiaderkami sztywnymi. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż możemy na zasiadkę zabrać kilka takich wiaderek i prawie tego nie odczuć przy pakowaniu ekwipunku, a później na łowisku mamy kilka pojemników do różnych zadań.

Więcej

Pojemniki / Wiaderka Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • 43,40 zł

  Wiaderko z tworzywa - niezbędny element każdej zasiadki. Szereg zastosowań: do przenoszenia, mieszania, przechowywania i wielu innych. Dzięki swemu kształtowi dużo łatwiejsze w transporcie. Wykonane z trwałego materiału zapewniającego długie użytkowanie. Pojemność 16 litrów.

  43,40 zł

  Więcej

 • 12,50 zł

  Bardzo praktyczna i wygodna w użyciu składana miska od firmy Delphin. Rant oraz dno wykonane są z trwałego i sztywnego tworzywa, natomiast ścianki z wodoszczelnej gumy. Miska zajmuje bardzo mało miejsca w transporcie. Łatwe w czyszczeniu oraz obsłudze. Pojemność 4 litry.

  12,50 zł

  Więcej

 • 24,00 zł

  Niezwykle praktyczne i wygodne wiaderka składane od firmy Delphin. Rant oraz dno wykonane są z trwałego i sztywnego tworzywa, natomiast ścianki z wodoszczelnej gumy. Wiaderka zajmują bardzo mało miejsca w transporcie. Są łatwe w czyszczeniu oraz składaniu. Dwie pojemności: 5 oraz 10 litrów.

  24,00 zł

  Więcej

 • 33,00 zł

  Słoik z tworzywa sztucznego, zaprojektowany do wygodnego dipowania przynęt. Składa się z dwóch pojemników oraz zakręcanej pokrywki. Wewnętrzny pojemnik jest płytszy i ma perforowane dno, aby łatwo i bez brudzenia się, można było wyjąć zadipowane kulki i pellety.

  33,00 zł

  Więcej

 • 22,00 zł

  Komfortowy w użyciu, składany pojemnik na wodę. Wykonany z mocnego, elastycznego tworzywa. Wyposażony w wygodny uchwyt oraz zawór wody. Przydatny produkt na dłuższe zasiadki, biwaki itp. Pojemność 10 litrów.

  22,00 zł

  Więcej

 • 46,50 zł

  Pojemne wiaderko służące m.in. do nabierania wody, wykonane z miękkiego, zgrzewanego PVC. Bardzo pomocne przy wysokich brzegach i nie tylko! Znakomicie nadaje się do polewania zdobyczy wodą po położeniu jej na matę czy do mycia rąk i naczyń na łowisku.

  46,50 zł

  Więcej

 • 71,00 zł

  Komplet 6 zakręcanych pojemników z tworzywa, służących do przechowywania przynęt, dipów etc. Pod zakrętką znajduje się uszczelka która zabezpiecza przed rozlewaniem się płynnych produktów w czasie transportu.

  71,00 zł

  Więcej

 • 34,00 zł

  Specjalny pojemnik na przynęty i zanęty, wykonany z miękkiego PVC. Dzięki temu nie zabiera dużo miejsca w transporcie i jest łatwy w czyszczeniu. Mocno wszyte uchwyty transportowe. Kolor zielony.

  34,00 zł

  Więcej

 • 53,00 zł

  Bardzo wygodna torba do przechowywania i transportu np. dipów, zadipowanych kulek itp. Wnętrze podzielone na 6 przegródek, dopinanych na rzepy W zestawie 6 plastikowych słoików. Uchwyt torby wykonany z neoprenu.

  53,00 zł

  Więcej

 • 99,00 zł

  Składane wiaderko do przynęt i zanęt. Wykonane z poliestru 500D, zostało zaopatrzone w uchwyty transportowe zapinane na rzep, oraz wkładkę nadającą się do prania. Wieczko zapinane na podwójny zamek.

  99,00 zł

  Więcej

 • 32,20 zł

  Wiaderko wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, służące do transportu, przechowywania i mieszania przynęt i zanęt. Mocny uchwyt transportowy oraz przezroczysta pokrywka szczelnie zamykająca wiaderko.

  32,20 zł

  Więcej

 • 15,20 zł

  Wiaderko wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, służące do transportu, przechowywania i mieszania przynęt i zanęt. Mocny uchwyt transportowy oraz przezroczysta pokrywka szczelnie zamykająca wiaderko.

  15,20 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów