Średnia ocen z facebook
4.9 / 5
Aktualna liczba opinii 154
YouTube

ul. Milusińskich 2

Bielsko-Biała

sklep@carpmix.pl

tel: 33 816 10 43

Pn - Pt: od 9:00 do 17:00

Sob: od 9:00 do 13:00

Facebook
Instagram
Twitter
CarpTV.pl
Zobacz więcej filmów

Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 8,70 zł
  Nowy

  Haki zaprojektowane do łowienia na method feeder, match i muchę. Wykonane z bardzo mocnej stali wanadowej. Haki niklowane na czarno aby zminimalizować ryzyko dostrzeżenia przez ryby. Proste oczko, trzonek oraz grot. Szerokie kolanko. Haki bezzadziorowe.

  8,70 zł

  Więcej

 • 12,40 zł
  Nowy

  Wykonane z bardzo mocnej stali wysokowęglowej, aby radzić sobie z największymi okazami. Dodatkowo kute w celu wzmocnienia konstrukcji. Pokryte PTFE aby zminimalizować ryzyko dostrzeżenia haka. Posiada dodatkowe zabezpieczenie kółka za pomocą żywicy chroniącej żyłki i plecionki. Oczko nachylone do wewnątrz. Długi, prosty grot. Długi, prosty trzonek z...

  12,40 zł

  Więcej

 • 12,40 zł
  Nowy

  Wykonane ze stali wysokowęglowej, aby radzić sobie z największymi okazami. Dodatkowo kute w celu wzmocnienia konstrukcji. Pokryte PTFE aby zminimalizować ryzyko dostrzeżenia haka. Hak posiada dodatkowe zabezpieczenie kółka za pomocą żywicy chroniącej żyłki i plecionki. Oczko proste, długi nachylony do wewnątrz grot. Krótki, prosty trzonek z bardzo...

  12,40 zł

  Więcej

 • 83,00 zł
  Nowy

  Klasyczny pistolet do wyciskania ciasta przy domowej produkcji kul proteinowych. Korpus i mechanizm, wykonane z trwałego i mocnego aluminium. Wygodny i ergonomiczny uchwyt pistoletowy. W zestawie lejek z mocnego tworzywa.

  83,00 zł

  Więcej

 • 29,00 zł
  Nowy

  Gęsta, obfita w atraktory oraz substancje odżywcze, zalewa do dopalania kul proteinowych oraz mieszanek zanętowych. Powstała na bazie CSL otrzymywanym ze sfermentowanej kukurydzy. Nie rozpuszcza materiałów PVA.

  29,00 zł

  Więcej

 • 49,90 zł
  Nowy

  Wielozadaniowa plecionka Gyro zaplatana m.in.z 4 włókien Dyneema®, dzięki czemu udało się uzyskać zwiększoną wytrzymałość i trwałość przy mniejszych średnicach niż w tradycyjnych nylonowych plecionkach. Niemal zerowa rozciągliwość gwarantuje wysoką czułość plecionki oraz pewne zacięcie nawet na dużych odległościach.

  49,90 zł

  Więcej

 • 21,00 zł
  Nowy

  Czapka zimowa firmy Delphin. Wszyta ultracienka warstwa polaru. Elastyczna i ciepła, chroni głowę przy chłodnej pogodzie. Kolor czarny. Rozmiar uniwersalny.

  21,00 zł

  Więcej

 • 15,00 zł
  Nowy

  Wygięte kleszcze wędkarskie DELPHIN STRAIGHT FORCEPS, to niezbędne narzędzie każdego wędkarza przeznaczone do bezpiecznego wyciągania haków z pysków złowionych ryb.

  15,00 zł

  Więcej

 • 80,00 zł
  Nowy

  Doskonałą odporność na przetarcia, małą rozciągliwość i doskonałą wytrzymałość na węźle szczególnie docenią karpiarze wędkujący w trudnych warunkach. Świetne rzuty zapewnia jej wyjątkowo gładka powierzchnia. Tokyo należy do najwyższej klasy żyłek wędkarskich Delphin produkowanych w Japonii. Elastyczna i wyjątkowo silna żyłka to właśnie Tokyo.

  80,00 zł

  Więcej

 • 66,00 zł
  Nowy

  Kruszarka do kul i pelletów jest doskonałym urządzeniem do łatwego i szybkiego miażdżenia twardych przynęt na okruchy do nęcenia za pomocą woreczków PVA. Aby zmiażdżyć przynętę do pożądanej tekstury po prostu umieść ją wewnątrz kruszarki i kręć dwoma częściami urządzenia.

  66,00 zł

  Więcej

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów